رزرو نظافتچی2022-11-26T02:03:28+03:30

رزرو نظافتچی

رزرو نظافتچی خانم و آقا

رزرو نظافنچی و اعزام نظافتچی خانم و آقا به تمام نقاط تهران

مقدمه رزرو نظافتچی :

در این مطلب قصد داریم به ارائه مزایا و نکاتی در مورد رزرو نظافتچی بپردازیم.

برای  رزرو نظافتچی باید چندین نکته را مد نظر قرار دهید که در ادامه این مقاله درباره این نکات مطالبی را آماده کرده ایم.

بنابراین، تا پایان این مطلب ما را همراهی نمایید.

چگونگی رزرو نظافتچی :

جهت رزرو نظافتچی زمانی که برای نظافت منزل یا نظافت راه پله ها و… نیاز به کمک نظافتچی دارید بهترین کار ارتباط با یک شرکت خدماتی نظافتی میباشد

و بعد از تماس با شرکت خدماتی نظافتی مد نظر و بازگو کردن خواسته های خود

باید نکاتی را بدانید که بعد از مراجعه نظافتچی به محل کار با مشکل مواجه نشوید.

نکات مهم رزرو نظافتچی :

 • توجه فرمایید که برای رزرو نظافتچی 48 ساعت قبل از زمان مورد نیاز اقدام نمایید.

 • حداکثر تا 24 ساعت پس از ارسال فرم توسط شما، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و اگر تماس حاصل نشد حتما با شمارهای تماس داخل سایت ارتباط بر قرار کنید.
 • زمان تماس با منشی های شرکت تمامی انور نظافتی مد نظر خود را توضیح دهید
 • نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا هرکدام که مد نظر شما باشد شرکت اعزام مینماید و حتما زمان رزرو جنسیت نظافتچی درخواستی خود را مشخص کنید

آشنایی با مزایای رزرو نظافتچی

ما ایرانی ها در سال های گذشته، زمان زیادی را صرف نظافت منزل خود می کردیم. به این صورت که چندین بار در طول سال را با همراهی اعضای خانواده یا بکارگیری کارگران قابل اعتماد به این امر اختصاص می دادیم.

اما امروزه مردم نظافت منزل خود را به شرکت های معتبر خدماتی واگذار می کنند، تا از این طریق در میزان وقت و هزینه های خود صرفه جویی نمایند.

در این مطلب قصد داریم به ارائه مزایا و نکاتی در مورد رزرو نظافتچی بپردازیم. بنابراین، تا پایان این مطلب ما را همراهی نمایید.

آشنایی با مزایای رزرو نظافتچی

امروزه با ظهور عصر ارتباطات و پیشرفت روز افزون تکنولوژی، شاهد ارائه خدماتی با کیفیت و با قیمتی مناسب از سوی شرکت های خدماتی هستیم که سبب راحت تر شدن زندگی انسانها و سرعت بخشیدن به انجام امور خواهند شد.

با اینکه امکان رزرو خدمات مختلف از قبیل خرید کالا، تهیه و سفارش غذا، خدمات حمل و نقل و غیره فقط با چندین کلیک در فروشگاه های اینترنتی وجود دارد.

اما هنوز هم پیدا کرد شرکت خدمات نظافت با کیفیت و قیمت مناسب، مورد اعتماد و با ارائه خدمات انعطاف پذیر بسته به شرایط شما امری دشوار به نظر می رسد.

با این وصف، شرکت خدمات نظافتی ایرانیان، امکان رزرو نظافتچی خانم را برای نظافت راه پله ها، منزل، محل کار، شرکت، خانه تکانی و سایر امور مرتبط، به منظور راحتی شما فراهم نموده است.

روش های استخدام نیروی نظافتچی

برای رزرو نظافتچی آقا هم می توانید با مراجعه به سایت های استخدامی، نیروی نظافتی مورد نظر خود را به صورت تمام وقت انتخاب کنید. یا اینکه از طریق برقراری تماس با یک شرکت خدمات نظافتی معتبر یا مراجعه به سایت آن، درخواست خود را مبنی بر اعزام یک نیروی متخصص و مجرب به صورت روزانه یا ساعتی و یا اینکه چندین بار در هفته ثبت کنید. خیلی از شرکت های خدماتی به ارائه خدمات مختلفی از قبیل نظافت آشپزخانه، راه پله و غیر پرداخته تا به افرادی که وقت و انرژی کافی جهت انجام این کار را ندارند، کمک کنند. این شرکت ها با در نظر گرفت میزان بودجه و نوع کارتان، بهترین نظافتچی را برای نظافت منزل به شما پیشنهاد خواهند داد. تا بتوانید مطلوب ترین خدمات را در این زمینه دریافت نمایید.

مزایای رزرو نظافتچی چیست؟

در ادامه می خواهیم به شرح مختصری از مزایای رزرو نظافتچی بپردازیم.

اطمینان از حضور به موقع نظافتچی در محل مورد نظر: وقتی که شما در جهت رزرو آنلاین یا تلفنی نظافتچی اقدام می کنید، در واقع از ساعت و تاریخ حضور وی در محل مطلع خواهید شد. از این رو، می توانید به برنامه ریزی کلیه امور منزل تان پرداخته و همه کارهای خود را به موقع انجام دهید.

مزایای رزرو نظافتچی چیست؟

مزایای رزرو نظافتچی چیست؟

مشخص بودن مبلغ قابل پرداخت:

یکی دیگر از مزیت های رزرو نظافتچی به صورت اینترنتی یا تلفنی این است که امکان مشاهده قیمت هر کدام از سرویس ها برایتان فراهم بوده و پس از انتخاب هر یک می توانید فاکتور مورد نظر آن را دریافت نمایید. بنابراین، هیچ ابهامی در رابطه با هزینه ها و دستمزدهای نظافتچی منزل وجود ندارد.

استفاده از پیشنهادات کارشناسان شرکت:

علاوه بر اینکه، از طریق رزرو آنلاین یا تلفنی نظافتچی می توانید نیروی مد نظر خود را رزرو کنید، بلکه قادر به بهره مندی از مشاوره و راهنمایی های مشاوران شرکت در رابطه با انتخاب نیروی متخصص مورد نظر خود خواهید بود.

ارائه خدمات پشتیبانی در زمان بروز مشکل:

در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکلی در هنگام رزرو نظافتچی، می توانید از خدمات پشتیبانی شرکت استفاده کنید. کارشناسان پشتیبانی، راهنمایی لازم را درباره نحوه انتخاب نیروی مناسب و ثبت سفارش به شما ارائه می دهند تا اینکه مشکل تان در این زمینه رفع شود.

همگام بودن با عصر تکنولوژی:

هم اکنون شاهد حضور تکنولوژی در ابعاد مختلف زندگی مردم هستیم. به گونه ای که افراد به راحتی و در سریعترین زمان ممکن می توانند به انجام امور خود به بهترین شکل بپردازند. همانگونه که فروشگاه های اینترنتی با هدف ارائه محصولات و خدمات خود به مشتریان راه اندازی شده اند، شرکت های خدمات نظافتی نیز همگام با سایر مشاغل پا به این عرصه گذاشته اند و امکان رزرو نظافتچی به صورت آنلاین را فراهم نموده اند.

نکات مهمی که باید هنگام رزرو نظافتچی بدانید!

در ادامه به شرح مواردی که باید در زمان رزرو نظافتچی به آنها توجه کنید، خواهیم پرداخت:

 • در نظر گرفتن هزینه خدمات نظافت:

قبل از رزرو نظافتچی باید به تعیین بودجه لازم جهت نظافت منزل خود بپردازید. یعنی مشخص کنید که حاضرید چقدر برای تمیز کردن منزلتان هزینه کنید. این هزینه بستگی دارد به نوع خدمات متفاوت باشد. همچنین تعیین این مبلغ می تواند کمک شایانی به شما در محدود کردن گزینه ها و سهولت در تصمیم گیری نماید. بعضی از شرکت ها برای اینکه شما از عهده هزینه خدمات نظافتی برآیید، پلن های مختلفی را ارائه خواهند داد.

 • تعیین مکان های مورد نیاز جهت نظافت:

شما می توانید اقدام به یادداشت محل های مورد نیاز جهت نظافت، پیش از برقراری تماس با شرکت به منظور رزرو نظافتچی نمایید تا بتوانید هماهنگی های لازم را هنگام دریافت مشاوره از کارشناسان به صورت دقیق به عمل آورید و همچنین بتوانید سؤالات مورد نظر خود را در این رابطه مطرح نمایید.

 • مدت زمان لازم جهت نظافت:

این مسئله که کار نظافتچی چقدر زمان می برد، پیش از رزرو نیروی خدماتی اهمیت دارد. چرا که با دانستن این مسئله می توانید انتظارات خود را برای امور نظافت به راحتی مدیریت کنید. مدت زمان ارائه این خدمات می تواند 4، 6 یا 8 ساعته باشد.

رزرو نظافتچی به صورت اینترنتی

رزرو نظافتچی به صورت اینترنتی

 • مشخص کردن آقا یا خانم بودن نظافتچی:

تعیین اینکه نیروی نظافتچی، آقا باشد یا خانم بر عهده شما خواهد بود. یعنی می توانید در مکان های ویژه خانم ها که آقایان اجازه حضور در آن را ندارند، نظافتچی خانم را انتخاب کنید. همچنین، نیروی آقا در مواقعی که ویژگی های فیزیکی آقایان مد نظر است، گزینه مناسبی خواهد بود. به هر حال تعیین جنسیت نیروی نظافتی با شماست و بایستی جهت دستیابی به نتیجه مطلوب در این زمینه تصمیم بگیرید.

 • مرتب کردن خانه:

یکی از تصورات اشتباه در رابطه با رزرو و بکارگیری نیروی نظافتچی این است که این افراد جهت مرتب کردن و سازماندهی فضای کل خانه می آیند. در حالی که صاحبخانه باید اقدام به مرتب کردن محیط منزل پیش از ورود نظافتچی نموده، به نحوی که وی به راحتی قادر به حرکت در هر اتاق و همچنین دسترسی به کلیه فضاها را داشته باشد. به عبارت دیگر، صاحبخانه باید با کنار گذاری اسباب بازی کودکان، پتوهای اضافی، جابجایی ظروف در کمدها و همچنین برداشتن هر نوع اشیای قیمتی، شرایط را برای کار کردن نظافتچی مهیا کند.

 • مشخص کردن حرفه ای یا عادی بودن نظافتچی:

بعضی از شرکت ها افرادی را با مهارت ها و تخصص های متفاوت جهت انجام امور خاص به محل مورد نظر مشتری اعزام می کنند. به عنوان مثال، فردی که برای تمیز کردن راه پله ها فرستاده می شود در مقایسه با فردی که با هدف نگهداری از کودک یا نوزاد به محل مورد نظر می رود، متفاوت خواهد بود. زیرا خدمتکاری که نگهداری کودک را بر عهده می گیرد، باید با برخورداری از یکسری آمادگی های ضروری پزشکی بتواند اقدامات لازم را در صورت بروز اتفاق ناخوشایند برای کودک سریعاً انجام دهد. در رابطه با این موضوع نیز حتماً در هنگام رزرو نظافتچی با کارشناسان شرکت مورد نظر صحبت کنید.

 • شستن قالی و فرش:

برای اینکه بتوانید به طور صحیح تصمیم و درخواست خود را در هنگام رزرو نظافتچی بیان کنید. بهتر است پیش از برقراری تماس با شرکت خدماتی، به بررسی نیازتان در رابطه با شستن فرش و قالی بپردازید. به طور معمول امکان درخواست این نوع خدمات در کنار سایر خدمات نظافت، طی یک یا دو جلسه هشت ساعته وجود دارد.

 • آگاهی از سایر خدمات ارائه شده توسط شرکت مورد نظر:

بهتر است پیش از رزرو نظافتچی به صورت آنلاین یا تلفنی، از خدمات دیگر آن نیز مطلع شوید. خدماتی از قبیل حمل اثاثیه و نظافت مکان هایی که به مهارت و تخصص نیاز دارند، مانند آزمایشگاه ها و غیره.

 • بررسی سابقه و امنیت شرکت خدمات نظافت:

یک حسن بزرگ برای هر شرکتی، داشتن سابقه به شمار می رود. بعلاوه  سؤالاتی را درباره نوع ضمانت اخذ شد از نیروهای خدماتی توسط شرکت بپرسید و در این رابطه راهنمایی شوید.

 • استفاده از مواد شوینده مخصوص:

بعضی از شرکت های نظافتی اقدام به ارائه مواد شوینده حرفه ای به شکل پولی یا رایگان می کنند. سعی کنید از کارشناس مربوطه شرکت، هنگام رزرو نظافتچی در این مورد سؤال کنید. تا در صورت عدم ارائه مواد شوینده، به سراغ خرید مواد شوینده تخصصی مانند شیشه شوی، شوینده شیرآلات، سفید کننده سطوح مختلف و غیره بروید.

نکات مهمی که باید هنگام رزرو نظافتچی بدانید!

نکات مهمی که باید هنگام رزرو نظافتچی بدانید!

حتما صفحات زیر را مطالعه کنید:

صفحات زیر گزیده ای است که مطالعه آنها برای شما بسیار مفید میباشد.

برای وارد شدن به هر صفحه کافیت بر روی آن کلیک کنید.

رزرو نظافتچی و نکات مهم

هزینه دریافت نظافتچی از نظافت ایرانیان

راه های ارتباطی با نظافت ایرانیان

رعایت نکات ایمنی زمان ورود تا خروج نظافتچی ها

دانستنی هایی در باره نظافت منزل و نظافت راه پله

چه مواقعی به نظافتچی نیاز داریم!

یکی از مشکلات مشترکین این است که چه زمان هایی باید

از نظافتچی های شرکت های خدماتی کمک بگیرند و برای چه کارهایی نیاز به نظافتچی است.

زمانی که شما وقت انجام امور نظافتی روزمره خود را ندارید

یا برای خانه تکانی نوروز آماده میشود

یا برای نظافت هفتگی یا ماهانه خود نیاز به کمک دارید بهترین گزینه رزرو نظافتچی میباشد.

حداقل تایم رزرو نظافتچی چقدر است:

بارها مشترکین با شرکت تماس میگیرند و درخواست نظافتچی یک ساعته را دارند که باعث تعجب همه میشود

نظافتچی های شرکت اکثرا سرپرست خانوار هستند و نیاز به درآمد کافی دارند

و اگر برای یک ساعت بخواهند به منزل شخصی مراجعه کنند

مظمئن باشید که کل روز را بیکار خواهند ماند چراکه همه صبح زود در خواست

نظافتچی‌میکنند و دستمزد یک ساعت کار هم نمیتواند کافی باشد.

پس شرکت خدماتی نظافت ایرانیان حداقل اعزام نظافتچی خود را به صورت ساعتی

و ۴ ساعته اعلام کرده است و کمتر از ۴ ساعت هیچ اعزامی از طرف این محموعه صورت نمیگیرد.

چرا شرکت خدماتی نظافت ایرانیان را انتخاب کنیم ؟

 • استفاده از نظافتچی های مجرب و متخصص
 • استفاده از افرادی سالم و قابل اعتماد
 • بیمه حوادث شخص برای کارگزاران شرکت
 • ضمانت بعد از کار به صورت جدی حتی بعد از خروج نظافتچی
 • ارسال معرفی نامه معتبر همراه کارپردازان برای ورود به منزل
 • استفاده از چهار نوع مواد شوینده رایگان
[]
1 Step 1
رزرو کارگر خدماتی
نام
نام خانوادگی
شماره تماسهمراه
شماره تماسمنزل
آدرس محل کارمحل اعزام کارگر خدماتی
0 /
تاریخ اعزام

کاربران گرامی توجه داشته باشید :

لطفا فرم را با دقت و صحت کامل پر نمایید

رزرو اینترنتی حداکثر باید برای 2 روز آینده باشدبه طور مثال امروز درخواست نیرو ارسال شود تا 24 ساعت بعد با شما تماس گرفته خواهد شد و برای روز بعد اعزام میشوند


Previous
Next

ارتباط با ما

[]
1 Step 1
ارتباط با ما
نام و نام خانوادگی
شماره تماس
ضمیمه کردناضافه کردن فایل رسانه ای
کلیک کردن
توضیحات
0 /
Previous
Next
[/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

درباره شرکت :

درباره ما
شرکت خدمات نظافتی ایرانیان که با نام تجاری سپهر جرجند ایرانیان در سال 1393به ثبت رسیده ( که از طریق سامانه ilenc.ir قابل پیگیری و استعلام هست ) و با اخذ مجوز های لازم شروع بکار نموده است که قبل از ثبت شرکت در قالب موسسه با نام پاک رویال شروع به کار نمود که به دلیل کپی برداری های فراوان تصمیم به تغییر نام گرفته شد و با نام نظافت ایرانیان در زمینه ارائه خدمات نظافت و امور منزل به خدمات رسانی خود ادامه داده است که هم اکنون تحت پوشش شرکت “پاک مهر نیکو منش ” با شماره ثبت : 519964 مشغول خدمات رسانی می باشد و تا به امروز هیچ شکایت و اعتراضی نداشته است که این نشانگر عملکرد عالی مسؤلین مجموعه میباشد.
توجه داشته باشید زمانی که تصمیم به همکاری با مجموعه یا شرکتی را میگیرید حتما چند دقیقه وقت جهت مراجعه به سامانه های اطلاع رسانی جهت استعلام اطلاعات ارائه شده بگذارید تا در آینده متضرر نشوید.

با تشکر فراوان
مدیریت شرکت خدمات نظافتی پاک مهر نیکو منش