نظافت راه پله

/نظافت راه پله
نظافت راه پله2021-08-21T03:13:01+04:30

مقدمه نظافت راه پله :

نظافت یک ساختمان ابعاد مختلفی دارد یکی از ابعاد نظافت در ساختمان نظافت راه پله ها میباشد.حال لازم است جواب یک سوال را بدهیم چرا باید نظافت راه پله را جدی بگیریم؟؟

معمولا چون راه پله ها اولین مکانی میباشند که افرادی که به ساختمان ورود میکنند از آنجا عبور میکنند  راه پله ها را تبدیل به یکی از مهم ترین فاکتورها برای نظافت کرده است.شرکت پاک مهر نیکو منش در لیست خدمات خود نظافت راه پله ها را نیز جای داده است.تا با نیرویی متخصص و مجرب منزل و محل مورد نظر شما به مکانی تمیز، زیبا  و شیک تبدیل کند .

نظافت راه پله

نظافت راه پله

راهکار ها و اصول نظافت راه پله ها

همانطور که گفتیم یکی از مهم ترین قسمت ها در نظافت یک ساختمان نظافت راه پله است. اما نظافت یک راه پله تکنیک های خاص خودش را دارد و باید با دقت بالا و ظرافت بالایی انجام شود.متاسفانه برخی از شرکت ها با کمبود نیروی متخصص در انجام این امر باعث نارضایی فرد مشتری میشوند اما شرکت نظافت ایرانیان با داشتن کادری مجرب و مختصص این امر را با دقت بالا انجام داده واین خود باعث شده تا کمترین نارضایتی از کارگران برای این شرکت پیش بیاید.

نظافت یک راه پله شامل چه مواردی میشود؟

  • نظافت پاگردها
  • نظافت پله ها و راهروها
  • نظافت نرده های ساختمان
  • دستمال کشی دیواره های راه پله ساختمان
  • شستشوی درب و کابین آسانسور
  • پاک کردن شیشه ها از داخل
  • شستن درب ورودی ساختمان
  • شستن محوطه ورودی ساختمان

مراحل نظافت راه پله و مشاعات توسط شرکت پاگ رویال

ابتدا راه پله ها را غبار روبی میکنیم و از بالا تا پایین جارو میزنیم.سپس شروع به تمیز کردن نرده ها و دستمال کشیدن روی آنها میکنیم.بعد از نرده ها سراغ قرنیز ها رفته و آنها را نیز به خوبی تمیز و نظافت میکنیم بعد از طی شدن سه مرحله بالا نوبت به پاک کردن شیشه های موجود در راه پله ها میرسد برای پاک کردن پنجره ابتدا باید خاک آنها را گرفته و سپس با شیشه پاک کن و استفاده از روزنامه برای پاک کردن آن شروع به نظافت این قسمت میکنیم.بعد از همه این مراحل نوبت به طی زدن راه پله ها میرسد و باید راه پله ها را از بالا طی زده و تا پایین می آییم.

نظافت راه پله

نظافت راه پله

مواد شوینده مناسب برای نظافت یک راه پله

قطعا برای نظافت یک راه پله باید به استفاده از مواد شوینده آن دقت کرد به این صورت که باید برای نظافت یک راه پله به جنس مصالح آن راه پله نیز دقت کرده و با توجه به جنس مصالح مواد شوینده مناسب آن را انتخاب کرد.

الف )انواع راه پله ها در ساختمان ها

  1. پله مستقیم یک طرفه
  2. پله دوطرفه با دو بازو و پاگرد وسط

3.    پله دوطرفه با سه بازو و پاگرد وسط

4.    پله سه طرفه با سه بازو و دو پاگرد

ب) پله های پیچ

1.    پله پیچ قائم

2.    پله پیچ کامل

3.    پله پیچ تزئینی

مجموعه خدمات فوق و طی کردن هر مرحله با دقت بالا و ظرافت بالا باعث شده تا شرکت نظافت ایرانیان  به یکی از محبوبترین شرکت ها در حوزه نظافت ساختمان و راه پله شود.

یکی از مهم ترین مزیت های این شرکت نسبت به رقبا تضمین کیفیت کار به مشتریان خود میباشد.که این خود باعث شده مشتریان با خیالی آسوده به انتخاب این شرکت برای انجام امور خود مراجعه کنند .

در صورت تمایل به ارتباط با ما و عقد قرارداد لطفا با ما تماس بگیرید.

رزرو کارگر خدماتی

[]
1 Step 1
رزرو کارگر خدماتی
نام
نام خانوادگی
شماره تماسهمراه
شماره تماسمنزل
آدرس محل کارمحل اعزام کارگر خدماتی
0 /
تاریخ اعزام

کاربران گرامی توجه داشته باشید :

لطفا فرم را با دقت و صحت کامل پر نمایید

رزرو اینترنتی حداکثر باید برای 2 روز آینده باشدبه طور مثال امروز درخواست نیرو ارسال شود تا 24 ساعت بعد با شما تماس گرفته خواهد شد و برای روز بعد اعزام میشوند


Previous
Next

ارتباط با ما

[]
1 Step 1
ارتباط با ما
نام و نام خانوادگی
شماره تماس
ضمیمه کردناضافه کردن فایل رسانه ای
کلیک کردن
توضیحات
0 /
Previous
Next

درباره شرکت :

درباره ما
شرکت خدمات نظافتی ایرانیان که با نام تجاری سپهر جرجند ایرانیان در سال 1393به ثبت رسیده ( که از طریق سامانه ilenc.ir قابل پیگیری و استعلام هست ) و با اخذ مجوز های لازم شروع بکار نموده است که قبل از ثبت شرکت در قالب موسسه با نام پاک رویال شروع به کار نمود که به دلیل کپی برداری های فراوان تصمیم به تغییر نام گرفته شد و با نام نظافت ایرانیان در زمینه ارائه خدمات نظافت و امور منزل به خدمات رسانی خود ادامه داده است که هم اکنون تحت پوشش شرکت “پاک مهر نیکو منش ” با شماره ثبت : 519964 مشغول خدمات رسانی می باشد و تا به امروز هیچ شکایت و اعتراضی نداشته است که این نشانگر عملکرد عالی مسؤلین مجموعه میباشد.
توجه داشته باشید زمانی که تصمیم به همکاری با مجموعه یا شرکتی را میگیرید حتما چند دقیقه وقت جهت مراجعه به سامانه های اطلاع رسانی جهت استعلام اطلاعات ارائه شده بگذارید تا در آینده متضرر نشوید.

با تشکر فراوان
مدیریت شرکت خدمات نظافتی پاک مهر نیکو منش