نظافت منزل فوری و نظافت راه پله فوری

/نظافت منزل فوری و نظافت راه پله فوری
نظافت منزل فوری و نظافت راه پله فوری2023-09-17T02:10:50+03:30

نظافت منزل فوری و نظافت راه پله فوری

نظافت منزل فوری و نظافت راه پله فوری

با توجه به درخواست هایی که در مواقع اضطراری و ناخواسته پیش میاید که مشترکین نیازمند اعزام نظافتچی بابت میشوند . شرکت ایرانیان همه روزه تعدادی از نفرات خود را به صورت آماده به کار نگه میدارد تا در این مواقع بتوانند نیاز مشترکین خود را بر طرف نمایند .

آیا قیمت نظافت منزل فوری و نظافت راه پله فوری متفاوت است؟

در پاسخ به این سوال باید خدمت شما عزیزات عرض کنیم خیر نظافت ایرانیان در هیچ زمینه ای مبلغ اضافه ای دریافت نمیکند . و در طی سالهای گذشته هرگز مبلغ اضافه ای از مشترکین خود دریافت نکرده و نخواهد کرد.

نظافتچی که برای نظافت منزل فوری و نظافت راه پله فوری اعزام میشود متفاوت است؟

در این خصوص میتوان گفت نظافتچی ها همه با هم فرق میکنند و هریک در زمینه ای خوب و در زمینه ای ضعیف هستند . اما اینکه برای نظافت منزل و راه پله شخص خاصی در نظر گرفته شود باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم خیر روزانه تعدادی از نظافتچی ها به عنوان اعزام صبح خارج از لیست قرار خواهند گرفت . که این انتخاب ها به صورت چرخشی میباشد که مشکلی بین نظافتچی ها و عوامل شرکت پیش نیاید.

انتخاب نظافتچی ها برای اعزام به منزل یا راه پله و… چگونه است؟

این سوال بهترین سوالی است که باید پاسخ آن را با دقت بخوانید مشترکین عزیز باید بدانند که ما به صورت ساعتی نظافتچی های طرف قرارداد چه نظافتچی خانم باشد چه نظافتچی آقا را به محل کار اعزام و معرفی میکنیم. که این انتخاب و اعزام ها بر اساس توضیحاتی که زمان اعزام شما به اوپراتور ها میدید میباشد . که اگر توضیحات شما کم و کاسی داشته باشد یا موارد مد نظر خود و خواسته هایتان یا مشخصات کامل محل کار را دقیق بیان نکنید مطمئن باشید نظافتچی مناسبی برای شما اعزام نمیشود.


شمارهای تماس ایرانیان جهت نظافت منزل :

۰۲۱۵۵۹۸۱۶۹۱               ۰۲۱۵۵۹۸۱۶۸۷

۰۲۱۲۲۶۳۹۱۸۹               ۰۲۱۲۶۷۰۸۷۴۸

۰۲۱۸۸۷۵۰۰۱۸                ۰۲۱۸۸۴۵۳۴۰۵

۰۲۱۷۷۶۴۰۳۶۸

۰۲۱۳۳۱۵۱۶۵۶                ۰۲۱۳۶۰۵۱۴۸۱

۰۲۱۸۸۴۷۸۰۹۴                ۰۲۱۷۷۰۳۶۴۰۶

۰۲۱۷۷۶۹۱۲۰۳

۰۲۱۴۴۴۸۰۵۷۰                 ۰۲۱۴۴۸۱۸۱۹۳

۰۲۱۷۷۸۵۹۸۵۳                ۰۲۱۷۷۸۵۹۸۳۵

۰۲۱۷۷۶۵۴۳۸۷

۰۲۱۶۶۱۲۷۵۱۰                ۰۲۱۶۵۸۱۱۴۶۱

 ۰۲۱۷۷۶۲۲۸۰۹                ۰۲۱۷۷۱۷۳۷۸۱

۰۲۱۵۵۹۸۱۷۰۳                ۰۲۱۵۵۹۸۱۶۷۴

نظافت منزل، از جمله خدماتی است که توسط شرکت های نظافتی و خدماتی به مردم عزیز کشور ایران ارائه می شود.


زمان مراجعه نظافتچی ها جهت انجام نظافت منزل فوری یا نظافت راه پله فوری !؟

در این خصوص میتوان گفت ساعت اعزام نظافتچی ها از تماس تا حضور در محل کار معمولا بین ۱ تا ۱:۳۰ میباشد.

چرا؟ به دلیل اینکه از زمانی که تماس میگیرید تا مرور نوع نظافت منزل یا راه پله شما و روند انتخاب نظافتچی مناسب که زمان آماده شدن ، انتخاب مسیر و.‌‌.. همه محاسبه میشود معمولا این تایم در نظر گرفته میشود.

نظافتچی ها از کجا به محل کار اعزام میشوند؟

در نظافت ایرانیان به ۲ صورت نظافتچی ها معرفی میشوند :

۱ – اعزام نظافتچی ها از محل سکونت خود در سطح شهر که خیلی در نظافت ایرانیان کم پیش می آید به اینگونه همکاری داشته باشیم با نظافتچی اعزامی

۲-اعزام نظافتچی ها از دفتر اعزام یا محل سکونت خود شرکت که این دفتر یا منزل معمولا در مرکز شهر میباشد که نظافتجی بتواند در کمترین زمان ممکن خود را به محل کار جهت نظافت منزل قوری یا نظافت راه پله فوری برساند‌. و هم در وقت و هم در هزینهای نظافتچی ها صرفه جویی شود.

نظافت منزل فوری و نظافت راه پله فوری

هزینه های نظافتچی ها در نظافت ایرانیان چگونه است؟

نظافت ایرانیان ۲ نوع اعزام دارد که به صورت ۴ و ۸ ساعته میباشد و که هزینه نظافت ۴ ساعته ۳۰۰ هزار تومان و هزینه نظافت ۸ ساعته ۵۵۰ هزار تومان میباشد. که انجام تمام امور نظافتی به جز شستشو سقف و فرش را در این دو دساه ساعت کاری میباشد . که فرقی ندارد نظافت منزل فوری و نظافت راه پله فوری باشد یا به صورت عادی مبلغ یکی میباشد.

شما میتوانید با این شرکت خدماتی نطافتی به صورت تمام وقت برای انجام امور نظافتی توسط بهترین نظافتچی های ممکن تماس بگیرید.

درباره شرکت :

درباره ما
شرکت خدمات نظافتی ایرانیان که با نام تجاری سپهر جرجند ایرانیان در سال 1393به ثبت رسیده ( که از طریق سامانه ilenc.ir قابل پیگیری و استعلام هست ) و با اخذ مجوز های لازم شروع بکار نموده است که قبل از ثبت شرکت در قالب موسسه با نام پاک رویال شروع به کار نمود که به دلیل کپی برداری های فراوان تصمیم به تغییر نام گرفته شد و با نام نظافت ایرانیان در زمینه ارائه خدمات نظافت و امور منزل به خدمات رسانی خود ادامه داده است که هم اکنون تحت پوشش شرکت “پاک مهر نیکو منش ” با شماره ثبت : 519964 مشغول خدمات رسانی می باشد و تا به امروز هیچ شکایت و اعتراضی نداشته است که این نشانگر عملکرد عالی مسؤلین مجموعه میباشد.
توجه داشته باشید زمانی که تصمیم به همکاری با مجموعه یا شرکتی را میگیرید حتما چند دقیقه وقت جهت مراجعه به سامانه های اطلاع رسانی جهت استعلام اطلاعات ارائه شده بگذارید تا در آینده متضرر نشوید.

با تشکر فراوان
مدیریت شرکت خدمات نظافتی پاک مهر نیکو منش