نظافت منزل

/نظافت منزل
نظافت منزل2022-12-05T22:39:56+03:30
نظافت منزل در تهران

جهت رزرو نظافتچی برای نظافت منزل کافیت با ما تماس بگیرید

مقدمه نظافت منزل :

امروز نظافت منزل جز کارهایی است که کمتر کسی میتواند ادعا کند که انجام نداده باشد .

این کار از طریق اعضای خانواده و یا ۰ شرکت خدماتی نظافتی صورت میگیرد.

شمارهای تماس ایرانیان جهت نظافت منزل :

۰۲۱۵۵۹۸۱۶۹۱               ۰۲۱۵۵۹۸۱۶۸۷

۰۲۱۲۲۶۳۹۱۸۹               ۰۲۱۲۶۷۰۸۷۴۸

۰۲۱۸۸۷۵۰۰۱۸                ۰۲۱۸۸۴۵۳۴۰۵

۰۲۱۷۷۶۴۰۳۶۸

۰۲۱۳۳۱۵۱۶۵۶                ۰۲۱۳۶۰۵۱۴۸۱

۰۲۱۸۸۴۷۸۰۹۴                ۰۲۱۷۷۰۳۶۴۰۶

۰۲۱۷۷۶۹۱۲۰۳

۰۲۱۴۴۴۸۰۵۷۰                 ۰۲۱۴۴۸۱۸۱۹۳

۰۲۱۷۷۸۵۹۸۵۳                ۰۲۱۷۷۸۵۹۸۳۵

۰۲۱۷۷۶۵۴۳۸۷

۰۲۱۶۶۱۲۷۵۱۰                ۰۲۱۶۵۸۱۱۴۶۱

 ۰۲۱۷۷۶۲۲۸۰۹                ۰۲۱۷۷۱۷۳۷۸۱

۰۲۱۵۵۹۸۱۷۰۳                ۰۲۱۵۵۹۸۱۶۷۴

نظافت منزل، از جمله خدماتی است که توسط شرکت های نظافتی و خدماتی به مردم عزیز کشور ایران ارائه می شود.

نظافت منزل با شرکت نظافتی ایرانیان؛ بدون دغدغه به نظافت منزل خودت برس!

از حق که نگذریم، ما ایرانیان اهمیت زیادی به نظافت منزل و تمیز کردن هر بخش از خانه می دهیم. اما خب گاهی ممکن است به دلیل مشغله های زندگی و کاری، قادر به تمیز کردن خانه به صورت مداوم نباشیم. این موضوع اهمیت نظافت منزل توسط شرکت های خدماتی را پررنگ تر می کند. در سال های اخیر، شرکت های خدماتی مختلفی شروع به ارائه خدمات در زمینه نظافت منزل کرده اند و این موضوع باعث شده تا مردم کشور ایران، بتوانند بدون دغدغه و در هر زمانی که می خواهند از خدمات نظافت منزل کمک بگیرند. اما قطعا انتخاب بهترین شرکت نظافتی برای حفظ استانداردهای نظافت منزل و خانه اهمیت بسیار زیادی دارد.

نظافت منزل در تهران

نظافت منزل با شرکت نظافتی ایرانیان

نظافت منزل با کمک شرکت های نظافتی

برای نظافت کردن منزل قطعا دو گزینه بیشتر پیش روی شما نیست. اولین راهکار این است که خودتان تمام و کمال کار نظافت منزل را انجام دهید. ولی دوما راهکار این است که با توجه به دغدغه های زندگی خودتان، از فرد دیگری برای تمیز کردن منزل کمک بگیرید. نظافت منزل با کمک شرکت های نظافتی، یکی از بهترین راهکارها برای تمیز کردن خانه به صورت اصولی است.

شاید شما هم زمان کافی برای تمیز کردن خانه خودتان را نداشته باشید. مشغله های کاری به شما اجازه تمیز کردن و گردگیری خانه به صورت روزانه را نمی دهند. این موضوع باعث می شود تا نتوانید کارهای مربوط به نظافت خانه خود را به صورت اصولی و هر چند وقت یک بار انجام دهید. واقعیت این است که در دنیای مدرن امروزی بسیاری از مردم دغدغه زمان را دارند و به همین واسطه، شرکت های خدماتی برای رفع دغدغه های مردم روی کار آمده اند.

به غیر از این موضوع، بسیاری از افراد توانایی جسمی برای انجام کارهای منزل و نظافت را ندارند. کمردرد، پادرد و مشکلاتی از این قبیل، می توانند باعث ایجاد معضلات مختلفی در هنگام تمیز کردن خانه شوند. اگر شما هم با این مشکلات و دردهای بدنی مواجه هستید، بهتر است که به جسم خودتان فشار وارد نکنید و به دنبال دریافت خدمات نظافت منزل با کمک شرکت های نظافتی باشید.

بهترین شرکت نظافت منزل

بهترین شرکت نظافت منزل

بهترین شرکت نظافتی باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

یکی از سوالات رایجی که در مورد شرکت های نظافتی وجود دارد این است که چگونه می توانیم بهترین شرکت نظافتی را انتخاب کنیم؟ واقعیت این است که تنوع شرکت های نظافتی در کشور ایران بسیار افزایش پیدا کرده است و شاید این موضوع انتخاب بین شرکت های نظافتی را کمی سخت و دشوار کند. اما اگر در مورد بهترین ویژگی های شرکت های نظافتی بدانید، هم می توانید بهترین شرکت نظافتی را انتخاب کنید، هم می توانید نظافت منزل را به بهترین شکل انجام دهید.

به همین خاطر، لازم می دانیم که شما را به بهترین ویژگی های یک شرکت نظافتی خوب آشنا کنیم. پس قبل از اینکه اقدام به دریافت خدمات از یک شرکت نظافتی کنید، بهتر است که در مورد موضوعات زیر تحقیق کنید.

 • ارائه خدمات با بهترین نیروی نظافتچی.

یک شرکت نظافتی و خدماتی، هر چقدر هم خدمات خوبی را به مشتریان خودش ارائه کند، اگر دارای نیروهای نظافتچی خانم یا آقای مناسبی نباشد، قطعا نمی تواند رضایت شما را جلب کند. نیروهای نظافتچی باید خدمات خود را به صورت اصولی و منظم به مشتریان ارائه کنند. متخصص بودن و باتجربه بودن از جمله ویژگی های یک نظافتچی خانم و آقاست. همچنین، بهتر است که نظافتچی ها خدمات خودشان را به صورت دلسوزانه به مشتريان خودشان ارائه کنند.

 • پشتیبانی دقیق و اصولی قبل، حین و بعد از اتمام کار.

پشتیبانی یکی از مهم ترین ویژگی های یک شرکت نظافتی منزل خوب است. کارشناسان شرکت های نظافتی، باید قبل از اعزام نیرو جهت نظافت منزل، در مورد نوع کار و میزان خدماتی که قرار است دریافت کنید، سوال بپرسند. همچنین، در حین کار و بعد از اتمام کار نیز باید پشتیبانی مناسبی برای شما مشتریان وجود داشته باشد تا در صورت بروز هر مشکل، بتوانید با آن ها ارتباط بگیرید.

 • ارائه خدمات نظافت منزل با قیمت پایین:

قطعا شما نمی توانید هر ماه و یا هر چند وقت یک بار هزینه زیادی را برای نظافت منزل پرداخت کنید. به همین خاطر، باید به دنبال یک شرکت نظافتی بگردید که خدمات نظافت منزل را با قیمت مناسب به شما ارائه می کند. البته توجه داشته باشید که عوامل مختلفی بر روی هزینه نظافت منزل تاثیر می گذارند و این شما هستید که باید با توجه به این عوامل و قیمت نهایی ارائه شده، از شرکت خدمات دریافت کنید.

نظافتچی خانم بهتر است یا آقا

نظافتچی خانم بهتر است یا آقا

نظافتچی خانم بهتر است یا آقا؟ کدام را انتخاب کنیم؟

نظافت منزل از جمله خدمات اصولی و تخصصی است که باید به صورت اصولی با نظافتچی خانم یا آقا انجام شود. یکی از سوالات رایجی که معمولا برای مشتریان جهت دریافت خدمات نظافت منزل پیش می آید این است که نظافتچی خانم بهتر است یا آقا؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که هم نظافتچی خانم و هم نظافتچی آقا می توانند خدمات خوبی را در زمینه نظافت کردن منزل به شما ارائه کنند.

بنابراین، اگر قصد دارید نظافت منزل را انجام دهید، می توانید از نیروهای نظافتچی خانم یا آقا کمک بگیرید. اما بدیهی است که نظافتچی های خانم در برخی از کارها و نظافتچی های آقا نیز در بعضی از کارهای دیگر، تخصص بیشتری دارند. به طور مثال، اگر قرار است کار نظافت راه پله ها را انجام دهید، بهتر است که از نظافتچی آقا کمک بگیرید. اما اگر می خواهید کار نظافت آشپزخانه را انجام دهید، دریافت خدمات از نظافتچی خانم گزینه بهتری خواهد بود.

خدمات ارائه شد برای نظافت منزل در شرکت های خدماتی

این روزها دغدغه های شغلی افراد و بزرگ شدن خانه های مسکونی، باعث شد است که بسیاری از مردم قادر به تمیز کردن داخل خانه مسکونی و یا فضای بیرونی آپارتمان ها مانند راه پله ها و پارکینگ ها نباشند.

به همین خاطر، خدمات ارائه شده برای نظافت منزل در شرکت های خدماتی و نظافتی بسیار متنوع بود و افراد می توانند بر اساس نیاز خودشان هر یک از این خدمات را دریافت کنند. از جمله خدماتی که توسط شرکت های خدماتی و نظافتی ارائه می شوند، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • نظافت راه پله ها

یکی از مهم ترین خدمات ارائه شد توسط شرکت های نظافتی و خدماتی، نظافت راه پله هاست. خانه های آپارتمانی که نیاز به دریافت خدمات نظافت راه پله ها را دارند، می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن از شرکت ها خدمات دریافت کنند. معمولا افرادی که اقدام به دریافت خدمات نظافت راه پله ها می کنند، خدمات نظافت پارکینگ را نیز دریافت می کنند.

 • نظافت داخل خانه

نظافت کل داخل خانه، از جمله خدمات مهمی است که توسط شرکت ها برای نظافت منزل ارائه می شود. نظافت داخل خانه می تواند شامل خدمات مختلف دیگری نیز باشد. به طور مثال، نظافت آشپزخانه، شستشوی دیوارها، شستشوی کف و … از جمله خدمات ارائه شد برای نظافت داخل خانه محسوب می شوند.

 • نظافت آشپزخانه

نظافت آشپزخانه یکی از خدماتی است که بسیاری از خانم ها به ویژه خانم های شاغل، نیاز به دریافت آن دارند. نظافت آشپزخانه می تواند شامل شستشوی دیوارهای آشپزخانه، شستشوی کف، تمیز کردن کابینت ها، شستشو ظروف و … باشد که بر اساس نیاز مشتری تعیین می گردد.

 • شستشو دیوار و پنجره ها

پنجره های منزل مسکونی و دیوارها ممکن است بر اثر عوامل مختلفی کثیف و سیاه شوند. از طرفی بسیاری از افراد به دلیل شرایط جسمی خاصی که دارند، قادر به شستشوی دیوارها و پنجره های منزل مسکونی نمی باشند. در این زمان می توان اقدام به دریافت خدمات نظافت منزل برای شستشوی دیوارها و پنجره ها نمود.

 • خانه تکانی در شب های عید

یکی از مهم ترین خدمات ارائه شده برای نظافت منزل در شرکت های خدماتی نظافتی، خانه تکانی شب عید است. بسیاری از افراد به دلیل حجم کار زیاد نظافت خانه، قادر به انجام آن نیستند و یا زمان کافی برای انجام این کار را ندارند. به همین خاطر، یکی از خدمات مهم ارائه شده توسط این شرکت ها، نظافت کردن منزل در شب های عید می باشد.

 • نظافت پارکینگ

نظافت پارکینگ از جمله مهم ترین خدمات دیگری است که توسط شرکت های خدماتی ارائه می شود. معمولا ساختمان های مسکونی بزرگ، نیاز به دریافت خدمات برای نظافت پارکینگ و راه پله دارند. چرا که به هر حال هم حجم کار زیاد است، هم یک فرد قادر به انجام این کار نیست.

چند نکته مهم برای بهبود عملکرد نظافتچی در نظافت کردن منزل

در صورتی که قصد دریافت خدمات نظافت منزل از نظافتچی های خانم و آقا را دارید، می توانید از همین حالا با شرکت نظافتی ایرانیان ارتباط بگیرید و اقدام به دریافت خدمات کنید. اما قبل از این کار به شما توصیه می کنیم که حتما شرایط را برای ورود نظافتچی به منزل خودتان آماده کنید. هر چقدر نظم کارها در منزل شما بیشتر باشد، کار نظافتچی نیز سریع تر پیش می رود.

بهتر است که قبل از ورود نظافتچی به منزل برای نظافت منزل، یک لیست از کارهایی که قرار است انجام شود را تهیه کنید. می توانید با ارائه این لیست، به نظافتچی اجازه دهید تا دقیق تر کارهای خودش را انجام دهد. در صورتی که نیاز به ارائه مواد شوینده برای تمیز کردن منزل هستید، حتما از قبل در مورد اینکه باید چه مواد شوینده‌ای را خریداری کنید، از شرکت نظافتی بپرسید.

هر چقدر بتوانید کارها را از قبل آماده تر کنید، قطعا سرعت عمل نظافتچی را هم بالاتر خواهید برد. توصیه می کنیم که حتما در کنار نظافتچی منزل حضور داشته باشید تا خدمات به بهترین شکل ارائه شوند.

نظافت منزل در شرکت های خدماتی

نظافت منزل در شرکت های خدماتی

مقایسه نظافت خانه با کمک شرکت ها و کارگرهای نظافتی

بسیاری از افراد در زمینه ارائه خدمات نظافت منزل به مردم ایران فعالند و ممکن است هیچ همکاری خاصی با شرکت های نظافتی و خدماتی نداشته باشند. اگرچه تلاش و خدمات ارائه شده توسط کارگرهای نظافتی قابل ستایش و احترام است؛ اما باز هم دریافت خدمات نظافت منزل از شرکت های نظافتی مزیت های بیشتری را از آن خودش کرده است.

اگر بخواهیم از مهم ترین مزیت دریافت خدمات از شرکت های نظافتی بگوییم، باید به پشتیبانی شرکت های نظافتی برای نظافت منزل صحبت کنیم. اگر به هر دلیلی از خدمات ارائه شده توسط نظافتچی های خانم و آقا رضایت نداشتید، می توانید از خدمات پشتیبانی شرکت های خدماتی و نظافتی کمک بگیرید. عمده شرکت ها برای جذب مشتری و جلب رضایت او، در این زمینه پشتیبانی خوبی دارند.

اما بدیهی است که اگر اقدام به دریافت خدمات نظافت منزل از کارگرهای نظافتچی که هیچ وابستگی به شرکت ها ندارند، کنید؛ در صورت بروز نارضایتی، نمی توانید از خدمات پشتیبانی کمک بگیرید. به همین خاطر، اگر بین اینکه شرکت های نظافتی یا کارگرهای خدماتی را برای تمیز کردن خانه خودتان انتخاب کنید، تردید دارید؛ ما به شما دریافت خدمات از شرکت ها را توصیه می کنیم.

چند نکته مهم برای بهبود عملکرد نظافتچی

چند نکته مهم برای بهبود عملکرد نظافتچی

قیمت نظافت منزل چقدر است؟

یکی از سوالات بسیار مهمی که برای مشتریان در مورد نظافت منزل پیش می آید این است که قیمت نظافت منزل چقدر است؟ به طور کلی، عوامل بسیار مختلفی وجود دارند که می توانند بر روی قیمت نظافت منزل و خانه تاثیرگذار باشند. بنابراین، برای اینکه قیمت نهایی خدمات ارائه شده برای نظافت منزل به مشتری اعلام شود، لازم است که ابتدا حجم کار و نوع خدمات مورد نیاز تعیین شود.

معمولا خدمات نظافت منزل به صورت ساعتی انجام می شوند. یعنی هر چقدر حجم کار بیشتر باشد و مدت زمان کار نیز افزایش پیدا کند، هزینه نهایی مشتری نیز برای نظافت افزایش پیدا می کند. اما عوامل مختلف دیگری مانند خدمات ارائه شده، به همراه آوردن یا نیاوردن شوینده برای تمیز کردن خانه و تعداد نظافتچی ها می توانند روی هزینه نهایی شما برای تمیز کردن خانه تاثیر گذار باشند.

نظافت منزل با شرکت نظافتی ایرانیان

پیدا کردن یک شرکت معتبر برای سپردن کارهای نظافت منزل کار ساده‌ای نیست. به همین خاطر، باید همواره به دنبال ویژگی های ذکر شده برای دریافت خدمات از شرکت های نظافتی باشید. شرکت نظافتی ایرانیان با داشتن نیروهای کار باتجربه در زمینه نظافت منزل و ارائه بهترین خدمات در این زمینه، به شما برای داشتن یک خانه تمیز و بدون آلودگی کمک می کند.

اگر به سلامتی و زیبایی خانه خودتان اهمیت می دهید، می توانید همین حالا اقدام به دریافت خدمات نظافت منزل از شرکت نظافتی ایرانیان کنید. مطمئن باشید که بهترین خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به شما مشتریان عزیز ارائه خواهند شد.

نظافت منزل چیست ؟

نظافت و پاکیزگی یکی از مباحثی است که در همه جوامع بشری مطرح است . در گذشته نیز مطرح بوده و در آینده نیز خواهد بو د.

خوب نظافت یعنی پاک شدن ازهر گونه آلودگی و دوری از هر چیزی که به بدن و روح انسان ضرر میرساند .

همانند جسم ما که بعد از نیاز به مصرف غذا دارد و معده آنها را هضم میکند و مواد اضافی

و بدن دفع میشود ؛ روح انسان نیز از این قاعده مستثنی نیست و باید هم جسم و هم روح را نظافت کرد .

این روزا نظافت منزل ، نظافت محیط کار و اداره و شهر و مکان ها ، مسواک، دوش ، لباس پاکیزه ، خوشبویی و … همه اینها در سلامت جسم ما موثر هستند .

مهمتر اینکه نظافت روح نیز دور کردن تمام آلودگی ها است ، مانند دروغ گفتن ، حرام نخوردن ، ظلم نکردن ،خیانت نکرد ن، بدی نکردن و…

نظافت منزل با شرکت نظافتی ایرانیان

چرا باید نظافت منزل را جدی گرفت ؟

 • جذاب و زیبا نگه داشتن یک محیط و دورکردن هر نوع گرد و خاک ، کثیفی و آشغال از محیط زندگی و کار ، رضایت مردم را جلب می کند .
 • برای میکروب زدایی و ضدعفونی کردن یک محیط ، نظافت بهداشتی اهمیت ویژه دارد . اگر محیط به اندازه کافی تمیز نباشد محل مناسبی برای رشد باکتری ها میشود
 • بعضی باکتری ها زندگی انسان را مختل میکنند و در نتیجه بسیاری از بیماری ها شیوع پیدا میکند و حتی سبب مرگ انسان میشود .
 • اگر نظافت محیط ها طبق دستورالعمل بهداشتی انجام نشود با خطرات زیادی رو به رو میشویم .
 • مکانهایی که به نظافت و بهداشت آنها اهمیت داده میشود عمر مفید طولانی خواهند داشت .
 • یکی از شرایط نظافت بهداشتی جمع آوری مواد ، آشغالها و گرد و خاک و غیره ریخته شده در محیط است.
 • باکتری ها در مکانهای نم دار ،ولرم ، کثیف و محیطهای غیر بهداشتی را دوست دارند وبه سرعت تکثیر میشوند .
 • ما با احترام گذاشتن  به قوانین بهداشتی ، جان خود و اطرافیانمان را به خطر نمی اندازیم .

آموزش نظافت منزل :

در قرن بیستم  با این سطح آگاهی ، فرهنگ عمومی و همچنین آشنایی افراد اجتماع با قوانین نظافت بهداشتی دیگر

آمال دانشمندان رعایت نظافت و پاکیزگی در ریشه کنی بسیاری از بیماری ها موثر بوده است .

هدف از آموزش نظافت بهداشتی  ، آشنا ساختن انسانها برای رعایت نظافت و پاکیزگی است . یا به کار بستن صحیح آن ، سلامت جسم و روان خود را تامین کرده ، شاد و سرخوش زندگی کرده و برای پیش گیری و درمان بیماری ها بکوشند .

در آموزش نظافت ، از وسایل گوناگون ، مانند رادیو ، تلویزیون ، کتابچه ها ، فیلم ها ، پوسته ها ، نقاشی ها ، سخنرانی ها و … استفاده میگردد .

تاریخچه نظافت منزل در ایران :

مردمان ایران در زمینه نظافت ، چه قبل از اسلام و چه بعد از آن ف همواره از پیشگامان این عرصه به شمار می رفتند .

وسواس ایرانیان زرتشتی در پاک نگه داشتن آب ، خاک ، هوا و آتش زبانزد بوده است .

و اما بعد از ورورد اسلام به ایران ، نظافت در نزد ایرانیان جایگاه خاصی پیدا کرد .

قوانین نظافت و بهداشت اسلامی ، با طبیعت هر فردی سازگار است . زیرا همه انسانها نظافت و پاکی را میپذیرند.

نظافت منزل

ارتباط نظافت منزل و نظافتچی:

با اینکه نظافت منزل کار روزانه و هفتگی خانم های خانه دار و در بسیاری موارد شامل کمک های آقایان به همسران و فرزندان است ،

اما امروزه خصوصا ً در شهر های بزرگ که خانم و آقا و اعضای خانواده شاغل هستند ،

این کار را نظافتچی ها وکارگرهای شرکت خدماتی انجام میدهند .

باید دقت داشت که چون ممکن است نظافتچی ها از قشر کم سواد جامعه باشند

واطلاعات کافی درزمینه مواد شوینده نداشته باشند ، به وسایل و منزل و یا اداره آسیبی وارد کنند .

اما اغلب شرکت خدماتی نظافتی برای نظافت منزل  ، موارد و نحوه استفاده از مواد را به کارگران و پرسنل آموزش میدهند .

در نظافت منزل شناخت لکه برها و لکه زداهای شیمیایی و غیر شیمیایی برای هر کسی که نظافت را انجام میدهد لازم است

و این شناخت باعث میشود کار سریعتر و بهتر وبدون آسیب رساندن به منزل انجام شود .

استفاده از مواد شیمیایی در نظافت منزل :

در حال حاضر برای نظافت منزل بیشتر از مواد غیرشیمیایی استفاده میکنند

با اینکه این مواد مضراتی چون حساسیت ، آلودگی محیط زیستی و آلرژی و…دارند ،

استفاده از انها در حال گسترش است به همین جهت باید خواص و کاربرد آنها را به خوبی بشناسیم .

نمونه موادی که در نظافت منزل استفاده میشود :

آب و صابون ، آب اکسیژنه ، آب ژوال ، آمونیاک ، الکل ها ، سرکه ، جوش شیرین ، پودر بچه ها ، پودر لباسشویی ، مایع ظرفشویی و…

جهت رزرو کارگر خدماتی می توانید از شرکت خدماتی نظافت ایرانیان از طریق فرم زیر اقدام نمایید

همچنین نظافت ایرانیان برای رفاه بیشتر مشتریان اپلیکیشن آندروید خود را تهیه کرده است

که کاربران محرتم می توانند از این صفحه اقدام به دانلود نرم افزار کرده و  سفارش خود را ثبت کره

نکاتی درباره نظافت منزل:

– اگه در زندگی روزمره خود خیلی سرتون شلوغ هست و دیگر وقت زیادی برای تمیز کردن منزلتان ندارید

ولی میخواهید منزلتان همیشه تمیز و مرتب باشد فقط برای باید به یک سری نکات توجه کنیم و آن ها را رعایت کنیم

و اینجوری دیگر نیاز نیست وقتمون را زیاد تلف کنیم .

شما میتوانید در مدت زمان کمی آلودگی ها و کثیفی ها را از خونتون بیرون کنید

اما فقط کمی برنامه ریزی داشته باشید و بدانیم از چه جاهایی باید شروع کنیم

و کدوم قسمت های منزل از بقیه قسمت ها مهمتر است .

شرایط درخواست نظافتچی از شرکت خدماتی:

اگر برای نظافت منزلتان از شرکت های خدماتی نیرو درخواست می کنید

باید توجه کنید که چه جاهایی را میخواهید تمیز کنید چون نظافتچی آقا و خانوم نوع تمیز کردنشان با هم  فرق دارد

برای مثال اگر میخواهید آشپزخانه خود را تمیز کنید بهتر است

 نظافتچی خانوم درخواست کنید. برای اطلاع از ویژگی های نظافتچی آقا و خانوم مقاله های مربوط به آن ها را مطالعه کنید.

"<yoastmark

چه کار های باید هر روز انجام بدیم؟

سعی کنیم در  طول روز هر چیزی که برمیداریم باز سرجای خودش قرار بدهیم تا خونه مرتب باشد

و  ظرف های هر وعده غذایی را در همان ساعت بشوییم تا ظرف انباشته نشود.

اجاق گاز و روی کابینت ها را بلافاصله بعد کثیف شدن تمیز کنیم.

جاهای که خیلی در جلوی دید هست را سعی کنیم هر روز گردگیری کنیم.

همیشه سینک ظرفشویی را بعد از هر شست و شو تمیز و خشک کرده تا از رسوب گرفتن جلوگیری کنیم و نظافت منزل را جدی بگیریم.

چه کار هایی باید هر هفته انجام بدهیم؟

سعی کنیم هر هفته یا هر 10 روز ملافه و روبالشتی ها رو بشوییم و تا از چرک مرده شدن آن ها جلوگیری کنیم.

حمام و دستشویی را با شوینده هایی مثل سفید کننده بشوییم.

داخل یخچال را تمیز و مرتب کنیم . اگر کف منزلتان سرامیک یا پارکت هست سعی کنید هر 2 روز یک بار آن ها را تمیز کنیم

تا جرم روی آن ها باقی نماند که بعدا پاک کردنشان سخت باشد.

کارهایی که باید حداقل باید هر ماه انجام شود :

 • تمیز و گرد گیری کردن سطوحی که در جلوی دید نیست
 • تمیز و جارو کردن راه پله ها
 • پادری های جلوی حمام و دستشویی را بشوییم

نظافت منزل – نگهداری کودکنظافت راه پله

ارتباط با ما

[/fusion_title]

[]
1 Step 1
ارتباط با ما
نام و نام خانوادگی
شماره تماس
ضمیمه کردناضافه کردن فایل رسانه ای
کلیک کردن
توضیحات
0 /
Previous
Next
[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

 

درباره شرکت :

درباره ما
شرکت خدمات نظافتی ایرانیان که با نام تجاری سپهر جرجند ایرانیان در سال 1393به ثبت رسیده ( که از طریق سامانه ilenc.ir قابل پیگیری و استعلام هست ) و با اخذ مجوز های لازم شروع بکار نموده است که قبل از ثبت شرکت در قالب موسسه با نام پاک رویال شروع به کار نمود که به دلیل کپی برداری های فراوان تصمیم به تغییر نام گرفته شد و با نام نظافت ایرانیان در زمینه ارائه خدمات نظافت و امور منزل به خدمات رسانی خود ادامه داده است که هم اکنون تحت پوشش شرکت “پاک مهر نیکو منش ” با شماره ثبت : 519964 مشغول خدمات رسانی می باشد و تا به امروز هیچ شکایت و اعتراضی نداشته است که این نشانگر عملکرد عالی مسؤلین مجموعه میباشد.
توجه داشته باشید زمانی که تصمیم به همکاری با مجموعه یا شرکتی را میگیرید حتما چند دقیقه وقت جهت مراجعه به سامانه های اطلاع رسانی جهت استعلام اطلاعات ارائه شده بگذارید تا در آینده متضرر نشوید.

با تشکر فراوان
مدیریت شرکت خدمات نظافتی پاک مهر نیکو منش